Ibogaine є психоактивними алкалоїд з кореневої кори Tabernanthe Iboga Африканського Буша.

Ibogaine є одночасно звикання і психоактивна терапія-вимикач.

В останні роки, знання про здатність Iboga все більше виросли в тому, як розірвати залежність від наркотиків і алкоголю. Наукові дослідження також показують, що одна адміністрація Iboga може істотно зменшити або навіть усунути симптоми виведення. Крім того, звіти та дослідження показали, що прагнення до препарату вибору (и) усунені протягом тривалого часу, або постійно.

Психоактивних властивостей Iboga заохочувати високий духовний досвід. Пацієнти відчувають глибокі ідеї, надають ясність у їхньому житті, мотивуючи їх змінити на рівні психологічного і наркотичного життя.

Дослідження підтримує Ibogaine з величезним потенціалом в лікуванні наркоманії для жорстких наркотиків, таких як героїн, метадон, кокаїн, тріщини і алкоголь. Є також ознаки того, що він корисний при лікуванні тютюнової залежності.

Ibogaine також дає можливість як психотерапія або духовного вчителя.

У галузі психотерапії, Ibogaine використовується як лікування впливу травми або кондиціонування.

Різниця між Ibogaine і корінь Iboga алкалоїд шкіри в тому, що корінь шкіри, містять і включають Tabernanthe Ibogaine Iboga корінь. Однак Iboga науково визнаний тільки відомо, містять алкалоїд дії.

Ibogaine

Купити Ibogaine від Iboga світу