„Iboga“ gydymo vadovas internete „Ibogaine Provider Iboga World“
Pirkite „Iboga Ibogaine“ internetu


Kas tai yra Ibogaine?

Ibogainas yra psichoaktyvus alkaloidas iš afrikinio krūmo Tabernanthe Iboga šaknies žievės. Ibogainas yra ir terapinis, ir psichoaktyvus priklausomybės šalintojas.
Pastaraisiais metais žinių apie „Ibogaine“ galimybes vis labiau plėtėsi, kaip įveikti priklausomybę nuo narkotikų ir alkoholio. Moksliniai tyrimai taip pat rodo, kad vienkartinis Ibogaine vartojimas gali žymiai sumažinti ar net pašalinti abstinencijos simptomus. Be to, ataskaitos ir tyrimai rodo, kad pageidaujamo (-ų) narkotiko (-ų) poreikis pašalinamas ilgą laiką arba visam laikui.

Psichoaktyviosios „Ibogaine“ savybės

Psichoaktyviosios Ibogaine savybės sukelia padidėjusį dvasinį patyrimą. Pacientas jaučia gilią įžvalgą, suteikdamas aiškumo savo gyvenimui, kuris motyvuoja pakeisti psichologinį lygį ir gyventi gyvenimą be narkotikų.

Tyrimai patvirtina, kad ibogainas turi nemažą potencialą gydant priklausomybę nuo kietų narkotikų, pavyzdžiui, heroino, metadono, kokaino, kreko ir alkoholio. Taip pat yra požymių, kad jis naudingas gydant priklausomybę nuo tabako.

„Ibogaine“ taip pat siūlo psichoterapijos ar dvasinio mokytojo paslaugas. Psichoterapijos srityje Ibogaine gali būti naudojamas kaip traumos ar kondicionieriaus poveikis.

Skirtumas tarp Ibogaine ir Iboga šaknies žievės yra tas, kad šaknies žievės alkaloiduose yra ir yra Ibogaine Tabernanthe iš Iboga šaknies. Ibogaino sudėtyje yra tik moksliškai pripažintų alkaloidų, kurių poveikis žinomas.

„Iboga World“

„Iboga World“ specializuojasi ir yra įsipareigojusi tiekti aukštos kokybės „Tabernanthe Iboga“ produktus. Mūsų ūkis yra derliaus nuėmimas, prižiūrimas vietinių genčių, kad būtų užtikrinta, jog gaminami „Iboga“ produktai yra tik geriausios kokybės.

Iboga Tabernanthe šaknies žievė

Iboga Tabernanthe šaknies žievė arba Iboga yra daugiametis atogrąžų miškų krūmas, haliucinogenas, gimęs Vakarų Centrinėje Afrikoje. Iboga stimuliuoja centrinę nervų sistemą, kai vartojama mažomis dozėmis, ir sukelia regėjimą, kai vartojama didesnėmis dozėmis. Afrikos vietose, kur auga augalas, žievė kramtoma įvairiais farmakologiniais ar ritualiniais tikslais.

Ibogainas, aktyvusis alkaloidas, taip pat naudojamas piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis sutrikimams gydyti.

Susisiekite su „Iboga“ pasaulio komanda

 

 

Contact Iboga World Lithuania

Contact the Iboga World Team

Buy Ibogaine from Iboga World