Są to słowa Gary, który jest wyleczony z jego spożycia uzależnienia ibogainy, Iboga Tabernanthe krzewu, Dorastając w zachodniej Afryce Środkowej, alkaloid pochodzący z dużej liczby korzeni, były uzależnienie MET. korzenie krzewów Iboga zostały wykorzystane przez setki lat, z lasu środkowo-Zachodnia Afryka sub-Tropical Rain jako uruchomienie jej życia w lesie ludzi. Współcześni naukowcy, Medycyna i metafizyka, znaleźć korzeń Iboga pochodne, ibogainy, jest skutecznym leczeniu uzależnienia, zaburzenia zachowania i anomie duchowych. To nie będzie plemię ludzi, Bóg Revere iboga, który jako niespodzianka.

Religia Bwiti Afryki Zachodniej Użyj pracowników Iboga roślin wywołane wizji i pomocy w polowaniu.

300 lat plemiennych ludzi w obszarach leśnych było wykorzystanie Busha, ponieważ są one integralną częścią rytuałów religijnych. Ze swoim wkładem, oni i ich przodkowie w hierarchii kontaktów. Na przykład, mogą żuć kory kilka dni, a następnie zmiany w stanie, w którym spadają na las i uruchomić półtora kilometra, a następnie wykopane pod drzewem, znaleźć miejsce, gdzie kropka jest 150 lat temu.
Zachodnich naukowców w 1900 ujawniło, że po obejrzeniu tego dzika do jedzenia krzewów i w przyrodzie, iboga jest substancją psychoaktywną. W 1940 i 1950, firmy farmaceutyczne zaczęły próbować innych zastosowań roślin, jest uważany za stymulant. Jednak w 1962, Howard lotsof, byli uzależnieni od heroiny, sławna zauważyła, że coraz wysokie. Po 36 godziny podróży, znalazł się przez jego uzależnienie, a tym samym jego sześciu przyjaciół. Pięć z nich staje się ich nawykiem. Lotsof uzyskać doświadczenie ibogainy niż tylko duchowe rzeczy.

Z biegiem czasu, Liga automatyczne wykonanie testów addict Underground ibogainy doświadczenie. Ich dane sugerują, że heroina, kokaina, amfetamina, alkohol i Nikotyna Uzależnienie o wskaźnik sukcesu 75%.

W 1965, lotsof formie nowych leków na międzynarodowe stosowanie i planowane leczenie opatentowany ibogainy uzależnienia i alkoholizmu.

Badania naukowe rozpoczęły się w 1991, Holandia z ponad 36 osób uzależnionych jako przypadków testowych. Od tego czasu, FDA U. S. stał się bardzo zainteresowany tego rodzaju materiału, więc zatwierdziła pierwsze badania człowieka.

Obecnie, ibogainy , ze względu na jego właściwości duchowe, jest klasyfikowany przez FDA jako “Class 1” narkotyczne (heroiny i kokainy razem), a od 1960 został zakazany w Stanach Zjednoczonych. Jednak ibogainy nie jest i nigdy nie będzie narkotyków rekreacyjnych. W stosowaniu prawa amerykańskiego 30 lat narkotyków, a tylko 3 gramy zostały skonfiskowane, “The Street”. Ibogainy leczenia, narkomanów lub dysfunkcyjnych wzorców zachowań, ważne korzyści dla osób uwięzionych chociaż ciężka praca, nie ludzie nie chcą powtarzać. Ibogainy substancji nieuzależniających w rzeczywistej sytuacji jest to, że na całym świecie, oprócz praw Stanów Zjednoczonych i dowód Belgii.

Co to jest leczenie ibogainy jak? To zależy w pewnym stopniu, jak ibogainy jest spożywane celów. Zarządzanie ilością narkotyków do różnych celów, i doświadczenie, do pewnego stopnia, forma dla uczestników. Użytkownicy heroiny, aby zapytać “pieniądze w jego” wolny nie będzie tej samej liczby ibogainy, lub mają takie samo doświadczenie przedłużającej się medytacji, celem jest być związane ze źródłem, lub nadzieję na leczenie pacjentów rezolucji, przewlekłej depresji lub lęku. Jednak trzy znaleźć ich leczenie obejmuje fizyczne, psychiczne i duchowe.

Wszystkie zabiegi ibogainy ma trzy etapy. Pierwszym krokiem jest dodanie ibogainy, który jest w postaci kapsułek. Moc jest oparta na kalibracji masy ciała. W przeszłości, niski zakres został wykorzystany do leczenia spotkania. W niskich dawkach, obrazów i pomysłów, terapeuci pracują na tyle powoli, aby uczestniczyć. Średnia dawka ibogainy jest duchowym poszukiwaczem, chce mieć satysfakcjonujące doświadczenie. NieMniej jednak, ostatnie doświadczenia sugerują, że może być niepotrzebne dużej kalibracji dawki różnych celów psychologicznych lub duchowych. Jeśli wkład osoby ibogainy doświadczył poważnych urazów, jest to najlepszy układ przy niskich dawkach i terapeuta, ale wiele osób może obsłużyć dużą dawkę umiarkowane, i może uzyskać dostęp do własnego uzdrowienia wspomnień.

W wielu przypadkach, Opinie otrzymane, nie ma tradycji w zachodnim modelu doświadczenia psychoterapii. Gotowy do rozpoczęcia rozpuszczenia emocjonalne z bardziej abstrakcyjny poziom, można zobaczyć zgromadzone doświadczenie i zmiany zachowań. Wysokie dawki używane do zatrzymania uzależnienia. Dawka wystarczająco wysoka, aby zasypać umysł i uzależnienia od ciała programowania jest wymagane. Jednak, nawet w zakresie dawek, ibogainy nie fragment dobrze i umyć lek z wyboru lub pragnienie uzależnienia od doświadczenia pojawienia się siebie.

Wkład ibogainy ludzie wydają się podróżować w czasie i przeżywać główne wydarzenia życia.

Niektórzy ludzie akceptują “przegląd życia” podobne do tybetańskiej Księgi Umarłych “, jak opisano we współczesnych rachunków w pobliżu doświadczeń śmierci, a jeśli osoba jest uzależniony, on lub ona jest czasami spowodowane przez serce problemu i pomoc uzależniony od miejsca, aby rozpocząć. Oczy emocjonalne treści tego doświadczenia jest samo doświadczenie i wizualne, powodem Gestalt w większości przypadków, doświadczenie jest “pełne efekty 3-D i prawdziwe uczucie. “Jednakże, istnieją również Świadkowie istnienia siebie, obserwować i znaleźć zrozumienie. Jest to zrozumienie, wydaje się, ex-Addicts, aby rozpocząć nowe, zdrowe wybory.

ZaSkakująco, nie ma objawów odstawienia, kompletny wybór starych leków, lub narkotyków. Istnieje kilka powodów, dla których okresy karencji zostały przerwane. Jednym z nich jest to, że konsumpcja ibogainy, uzależnionych nie może się z łóżka, znaleźć naprawy. Ponadto, są zajęte przepracowanie, doświadczenie pamiętać, że potrzebują naprawy. Ponadto, w kraju szpitale i uniwersytety na badania lekarskie wykazały, że ibogainy hamuje produkcję dopaminy, neuroprzekaźnikiem, który odgrywa główną rolę w uzależnieniu. Ponieważ wielu narkomanów na pobyt uzależniony, tylko w celu uniknięcia bólu i przytłaczające ciśnienie i wycofać, wycofać sprawy, ibogainy w leczeniu narkomanii jest kluczowym czynnikiem sukcesu.

Ibogainy Leczenie drugiego etapu, wydaje się być pewne osobiste doświadczenia. Niektórzy ludzie śpią 12 godzin. Jednak większość ludzi nie spać, ale fantastyczne doświadczenie, okres refleksji. Jeśli śpią, budzą się częściej całkowicie czujny i głodny. To samo w sobie jest cudem, dekadą uzależnienia od heroiny.

Trzy fazy trwa 24 1 inny. Ponieważ czuje się bardzo otwarty i podatny w czasie osoby, to dwadzieścia cztery godziny, wydaje się, aby zapewnić niezbędny czas odchodzić ich “w czasie rzeczywistym”. Funkcjonalność, choć powolny i przemyślany, bardziej delikatny, ale nie napotkał ibogainy ponieważ pełny wpływ.

Ibogainy po spotkaniu , zanim lek będzie doświadczenie pragnienie narkotyków lub narkotyków z wyboru przez trzy do sześciu miesięcy wolności. W tym okresie, on lub ona musi prosić o zmiany w leczeniu i wsparcia w terenie, został ustalony w idei ruchu. Jeśli nie, to kontynuacja, początkowo spowodowane przez psychologiczne czynniki uzależnienia będzie z powrotem. To samo dotyczy osób używających ibogainy do zbadania i przerwania dysfunkcyjnych wzorców zachowań, że skuteczność ibogainy jest “zamknięty”, i rozszerzyć traktowania podane. Około dwudziestu pięciu procent spożycia narkotyków przez ibogainy zależność nie jest zwolniony, ale jednym z najbardziej udanych, drugi leczenia.

Mała dawka ibogainy doświadczenie w mniejszym, mniej intensywne tempo, jego wpływ duchowy. Utrzymują one normalnej, świadomej kontroli i być w stanie uczestniczyć w terapeuta do zbadania pomysłów na ibogainy. Te pomysły mogą być najgłębsze, najbardziej dotkliwe. Jeden z uczestników, po urodzeniu, ponownie przeżyć własną matkę, jego opis połączenia: “Myślę, że jestem dzieckiem, ale byłem tak miękki część dawki skóry, które czuję d.” ciepło i zapach, wszystko jest dla mnie… to jest prawo…… To ja, to jest większe ode mnie, ale ja i ja ta kobieta może czuć czułość, i miejsce, gdzie mogę czuć łzy hit moje ciało, czułem jego smutek, to jest mój smutny, to jest jeden Byłem smutny całe moje życie , Myślę, że po jakimś czasie…… “Cóż, myślę, że mam teraz! Wiem. Widzę teraz, jak to wszystko się zaczęło. “Kobieta jest największym darem otrzymała ibogainy.

Jest mniej dostępnych danych, innych niż Duch Afryki Zachodniej zaczął używać ibogainy, ale to przez ludzi tego starożytnego na zachodzie. Dawka jest mniejsza niż uzależnienie do złamania. Niektórzy potrzebują utraty świadomości, żelaznej pięści wokół samochodu, ale ilość małych, trzeba złamać uzależnienie. Klienta uruchomienie, który uczynił lat wewnętrznej pracy duchowej przed podjęciem ibogainy, miał do powiedzenia: “ibogainy odkryć wszystkie ustawienia ruchu zmienia wszystko, nawet jeśli dekonstrukcji świata wokół mnie. Iboga dał mi moc, aby przyspieszyć poziom płynności, nadal można rekonfigurować się, a ja taniec na całym świecie…… Ibogainy jest wariantem symulacji życia i drzewa ma zdolność do pomagania nam w osiągnięciu nowego związku z ich pomocą mamy unikalną relację między Bogiem a samym sobą… ”

Ibogainy mają skutki uboczne? 90% populacji pięć lat, odpowiedź brzmi nie. Trzy do pięciu procent populacji chorych psychicznie lub Catatonia mogą wystąpić halucynacje spoczywają na ibogainy, nie zaleca się używać tej grupy.

Oczywiście, w niszczeniu uzależnienia od alkoholu, kokainy, heroiny, amfetaminy, metadonu i nikotyny oraz wszystkich towarzyszących śmierci, chorób i przestępczości, zachowań dysfunkcyjnych we Wspólnocie, a nie wyjątku od reguły, u ludzi, jednej z świat, chętny do ponownego nawiązania połączenia z Bogiem, ibogainy ma głęboki wpływ. Pisząc ten artykuł, jednak ibogainy jest dostępna dla mniej osób niż w Afryce. Howard lotsof organizacja, nowe obszary rozwoju, realizacja konferencji ibogainy w Holandii i Panamie. Zacznę od organizacji pisarza miał dostęp do ibogainy małych, ale rośnie w wodach międzynarodowych na Karaibach, liczba klinik.

Dwa aspekty opozycji politycznej i ekonomiczne zaawansowane leczenie z ibogainy. Obecnie leczenie ibogainy, w tym koszty wód międzynarodowych na Karaibach. Ze względu na potrzebę dwadzieścia pięć funtów materiału roślinnego, z pół funta drewna alkaloidy ibogainy ekstraktu, podaż jest ograniczona i kosztowna. Synteza ibogainy jest produkowana pod auspicjami nowego obszaru rozwoju, ale musi zostać ulepszona. Legalizacja opozycji politycznej i produkcji ibogainy jest wszechobecne, głęboko zakorzenione. Jest to realne zagrożenie dla traktowania uzależnienia w podziemiach międzynarodowego handlu narkotykami oraz w dziedzinie ekonomii interesów gospodarczych.

Uzależnienie, takie jak rak, jest wielomiliardowy przemysłu dolara. Ponadto status prawny wszelkich substancji psychotropowych do wieloletnich kulturowych tabu. Jednak, presja, i wreszcie plagi uzależnienia jest bardzo intensywny, ibogainy może ostatecznie zatwierdzony przez FDA. W tym samym czasie, kliniki ibogainy w Stanach Zjednoczonych poza, choć w ograniczonych ilościach.

Co jest ibogainy w przyszłości społeczeństwa zachodniego, w szczególności zagrożenia związane z nadużywaniem narkotyków były bliskie, zwłaszcza w centrum poziomu ludobójstwa w Stanach Zjednoczonych,?

Mądry człowiek powiedział: “zapaliła świeczkę niż Klątwa ciemności, która jest lepsza”. Zacząłem ponownie, kliniki, gdzie przedstawione na konferencji ibogainy z pomocą wyszkolonych asystentów, jest jak świeca. To jest Moja nadzieja i mój plan w najbliższych latach, wiele z tych świec są oświetlone, tak, że widzimy nie widać wciągające zachowanie i dysfunkcyjnych społecznego chaosu i osobistego cierpienia i znacznej poprawy. Szukam osób aktywnie zaangażowanych w zarówno kliniczne i pieniądze dla firm.

Sesji ibogainy, i rozpocząć klinikę będzie wymagało 5-7 dni (lub więcej) życia w miłej atmosferze, i intensywne leczenie, i wsparcie różnych terapii fizycznych i praktyków na ziemi, aby zapewnić odpowiednie finansowanie, masaże, akupunktury i ziół Medycyna, zwłaszcza w detoksykacji organizmu i układu nerwowego, aby się zrelaksować i uzdrowić. Personel może zawierać artystów i poetów, aby pomóc ibogainy absolwent ponownie połączyć nowe zdolności odrodzić i kreatywności. Ponadto, istnieje potrzeba, aby stać się zespołem lekarzy i pielęgniarek do radzenia sobie z uzależnieniem od szkód długoterminowych wynikających z jakichkolwiek problemów. W tym najlepsze z możliwych światów, Administracja Iboga ibogainy, a nie produkt syntetyczny. Kiedy ludzie opuszczają klinikę, on lub ona będzie skierowana do terapeutów i systemu wsparcia back. Taka Klinika dałoby każdej osobie po prostu miał najlepszą szansę, aby stać się nie tylko sposób braku uzależnienia i negatywne, również rozpoczął nowe i lepsze życie. Każdy otrzymał pełne leczenie, spowoduje reakcję łańcuchową, która pomoże uzdrowienie innych i społeczeństwa.

Oczywiście, takie całkowite traktowanie nie jest duże w niedalekiej przyszłości. Z tego powodu przyszłe potrzeby ibogainy, w tym rozwój wysokiej jakości syntezy, co znacznie zmniejsza koszty, więcej ludzi osiągnie. Mimo, że ludzie nadal muszą wyjść poza Stanami Zjednoczonymi, aby zaakceptować ten zabieg, aż FDA zatwierdziła nabycie, monitorowanie leczenia i wsparcia można zrobić w domu w klinikach społeczności