Ці слова Гері, який вилікувати його наркоманії споживання ibogaine, Iboga Tabernanthe чагарник, що ростуть в західній Центральній Африці, алкалоїд, отриманих від великої кількості коренів, колишня метаз наркоманії. iboga чагарникових коренів були використані протягом сотень років, від лісу Центральної Західної Африки субтропічний дощ як початок свого життя в лісі людей. Сучасні дослідники, медичної і метафізики, знайти корінь iboga похідних, ibogaine, є ефективне лікування наркоманії, ненормальною поведінкою і духовної anomie. Це не буде плем’я людей, Бог Шане Iboga хто як сюрприз.

Вест-Африканський Bwiti релігія використання співробітників заводу iboga індукованого бачення та допомоги в полюванні.

300 років племінного народу в лісових районах було використання куща, тому що вони є невід’ємною частиною релігійних ритуалів. З його внеском вони і їх предки в ієрархії контактів. Наприклад, вони можуть жувати кору пару днів, а потім зміни в державі, де вони падають на ліс і запустити милю і половину, а потім викопали під дерево, знайти місце, де точка це 150 років тому.
Західні вчені в 1900 показали, що, побачивши цей дикий кабан з’їсти чагарники і в природі, iboga є психоактивними речовинами. У 1940 і 1950, фармацевтичні компанії почали пробувати деякі інші використання рослин, це вважається стимулятором. Однак, в 1962, Говард Lotsof, були наркоманами героїну, знаменитості помітили, що отримання високих. Після 36 годин подорожі, він виявився своєю залежністю, і, отже, його шість друзів. П’ятеро з них стали їх звичкою. Lotsof отримати ibogaine досвід, ніж просто духовна річ.

З плином часу Ліга автоматичного виконання тестів наркомана підземних ibogaine досвід. Їх дані припускають, що героїн, кокаїн, amphetamines, алкоголь і нікотинової залежності від успіху в 75%.

У 1965, Lotsof формі нових ліків з міжнародного використання і заплановане лікування запатентував ibogaine залежність і алкоголізм.

Наукові дослідження почалися в 1991, Нідерланди з більш ніж 36 наркоманів у якості тестових випадків. З тих пір FDA США став дуже зацікавлений в цьому виді матеріалу, тому він схвалив перше дослідження людини.

В даний час Ibogaine , через його духовних властивостей, класифікується FDA як “клас 1” наркотичних (героїн і кокаїн разом), і з 1960 був заборонений в Сполучених Штатах. Тим не менш, ibogaine не є і ніколи не буде рекреаційний препарат. У застосуванні закону США 30 років наркотики, і тільки 3 грами були конфісковано, “вулиця”. Ibogaine лікування, наркоманів або неблагополучних структур поведінки, важливою перевагою для людей, захоплених хоча важка праця, а не люди не хочуть повторювати. Ibogaine незвикання речовини в реальній ситуації є те, що він у всьому світі, на додаток до законів Сполучених Штатів і доказ Бельгії.

Що таке ibogaine лікування, як? Це залежить від деякої міри, як ibogaine потрапляє в цілях. Управляти кількістю ліків для різних цілей, і досвід, в деякій мірі, форма для учасників. Героїн користувачам запитати “гроші назад в його” Вільна воля не займе таку ж кількість ibogaine, або ж досвід тривалої медитації, мета полягає в тому, щоб бути пов’язані з джерелом, або сподіватися на лікування пацієнтів резолюції, хронічна депресія або тривога. Однак, три знайти своє лікування включає в себе фізичні, психічні і духовні.

Всі лікування ibogaine має три етапи. Першим кроком є додавання ibogaine, яка в капсулі формі. Потужність заснована на калібрування ваги тіла. У минулому для лікування наради використовувався низький діапазон. При низьких дозах, зображень і ідей, терапевтів працювати досить повільно, щоб бути присутнім. Середньої дальності доза ibogaine є духовним Шукачу, хочуть мати корисний досвід. Однак, нещодавній досвід припускає, що вона може бути непотрібною великої дози калібрування різних психологічних або духовних цілях. Якщо внесок особи ibogaine досвідчених важких травм, це найкраща рука на прийняття низьких доз і терапевт, але багато людей можуть впоратися з великою дози помірної, і може отримати доступ до їх власного зцілення спогадів.

У багатьох випадках, отримані погляди, немає традицій в західній моделі досвіду психотерапії. Готові почати розпустити емоційний заряд більш абстрактного рівня, ви можете переглянути накопичений досвід і зміни поведінки. Високі дози використовуються, щоб зупинити залежність. Доза досить висока, щоб придушити розум і тіло наркоманів програмування не потрібно. Однак, навіть у діапазоні доз, ibogaine не фрагмент добре і мити Препарат вибору або бажання наркоманів досвід появи себе.

Внесок ibogaine люди, здається, подорожувати в часі і пережити основні події життя.

Деякі люди приймають “життя Ревю” схожа на тибетську книгу мертвих “, як описано в сучасних рахунках близьких досвід смерті, і якщо людина наркоман, він або вона іноді викликана серцем проблеми і допомогти залежним від місця для початку. Очі емоційний зміст цього досвіду є сам досвід і візуальні, причина Гештальт в більшості випадків, досвід “повне 3-D ефекти і почуття реальної. “Однак, є також свідки існування себе, дивитися і знаходити розуміння. Саме це розуміння, здається, екс-наркоманів, щоб почати новий, здоровий вибір.

Дивно, що немає симптомів виведення, повний вибір для старих наркотиків, або наркотики. Є кілька причин виведення періодів перерваного. Одним з них є те, що споживання Ibogaine, наркоманів не може вибратися з ліжка, знайти ремонт. Крім того, вони зайняті перевантажені, вони відчувають, щоб пам’ятати, що вони потребують ремонту. Крім того, в країні лікарні та університети для медичних досліджень показали, що ibogaine гальмує виробництво допаміну, нейромедіатор, який відіграє центральну роль у залежність. Тому що багато наркоманів, щоб залишатися залежним, просто щоб уникнути болю і переважна тиск і зняти, зняти справу, ibogaine в лікуванні наркозалежності є успішним ключовим фактором.

Ibogaine лікування другого етапу, здається, якийсь особистий досвід. Деякі люди сплять 12 годин. Втім, більшість людей не сплять, але фантастичний досвід, період відбиття. Якщо вони сплять, вони прокидаються частіше повністю оповіщення і голодні. Це саме по собі є дивом, десятиліття героїнової залежності.

Трифазний триває 24 1 інший. Тому що відчувати себе дуже відкритими і вразливими в той час людини, це двадцять чотири години, як видається, забезпечити необхідний час readengate їх “реального часу”. Функціональність, хоча і повільний, і вдумливий, більш ніжний, але не зустрічається ibogaine, тому що повний вплив.

Ibogaine після зустрічі , перед наркотиками буде відчувати бажання для наркотиків або Препарат вибору протягом трьох-шести місяців свободи. У цей період він чи вона повинні просити про зміни в лікуванні та підтримці в землі, була створена в русі ідей. Якщо ви цього не зробите, це наступні, спочатку викликані психологічними факторами наркоманії повернеться. Те ж саме стосується людей, що використовують ibogaine для вивчення і переривання неблагополучних структур поведінки, що ефективність ibogaine є “закритою”, і продовжити лікування дано. Близько двадцяти п’яти відсотків споживання наркотиків, ibogaine залежність не виділяється, але одним з найбільш успішних, друге лікування.

Низька доза ibogaine досвіду в менших, менш інтенсивних темпів, його духовний вплив. Вони підтримують нормальний, свідомий контроль, і мати можливість брати участь в психотерапевта для вивчення ідей ibogaine. Ці ідеї можуть бути найглибші, найгостріші. Один з учасників, за народженням, повторно прожити свою матір, його опис зв’язку: “я думаю, я був дитиною, але я був настільки м’якою частиною дози шкіри, які я можу відчувати себе d”. тепло і запах, все, що мені це я…… Це я, це більше, ніж мені, але я, і я ця жінка може відчувати ніжність, і місце, де я можу відчувати сльози вдарив тіло, я відчував його печаль, це мій сумний, це той, який я був сумний все моє життя , Я думаю, що через деякий час…… “Ну, я думаю, що я зараз! Я знаю. Тепер я бачу, як все почалося. “Жінка є найбільшим подарунком вона отримала Ibogaine.

Існує менше даних, крім Духа західного Африканського Центрального почав використовувати ibogaine, але це люди з цієї давньої на захід. Доза менше, ніж наркоманія зламати. Деякі потребують втрати свідомості, залізний кулак навколо машини, але кількість дрібних, необхідно розірвати залежність. Запуск клієнта, який зробив років внутрішньої духовної роботи, перш ніж приймати ibogaine, сказав це: “Ibogaine виявити всі налаштування руху змінюється все, навіть якщо деконструкція світ навколо мене. iboga дав мені владу, щоб прискорити рівень ліквідності, я все ще може переналаштувати себе, і я танцюю по всьому світу…… Ibogaine є варіантом моделювання життя і дерево має здатність допомогти нам досягти нових відносин з їх допомогою ми отримали унікальні відносини між Богом і самим собою… ”

Ibogaine є побічні ефекти? 90% населення п’ять років, відповідь не є. Від трьох до п’яти відсотків населення мають психічні захворювання або catatonia можуть виникнути галюцинації відпочинок на ibogaine, не рекомендується використовувати цю групу.

Очевидно, що в руйнуванні залежності алкоголю, кокаїну, героїну, amphetamines, метадону, нікотину та супутньої смерті, хвороб і злочинності, неблагополучних поведінки в суспільстві, а не виключення правила, в людях, один з світ, прагнучи знову з’єднатися з Богом, ibogaine має глибокий вплив. При написанні цієї статті, однак, ibogaine доступна для меншої кількості людей, ніж в Африці. Говард Лоссо організації, нові райони розвитку, здійснення конференції ibogaine в Нідерландах і Панамі. Я починаю з організацією письменника має доступ до ibogaine невеликий, але росте в міжнародних водах в Карибському басейні, ряд клінік.

Два аспекти політичної опозиції та економічні передові процедури з Ibogaine. В даний час ibogaine лікування, включаючи вартість міжнародних вод в Карибському басейні. У зв’язку з необхідністю для двадцяти п’яти фунтів рослинної сировини, з половиною фунта деревних чіпів алкалоїд ibogaine екстракт, поставка обмежена і дорогою. Синтез ibogaine проводиться під егідою нової області розробки, але має бути покращено. Легалізація політичної опозиції та виробництва ibogaine є повсюдючою, глибоко вкоріненим. Це реальна загроза для лікування наркоманії в підземному підземний світ міжнародної торгівлі наркотиками, і в галузі економіки економічних інтересів.

Наркоманія, такі як рак, є багатомільярдної промисловості. Крім того, правовий статус будь-якої психотропних Речовини до давньої культурної табу. Тим не менш, тиск, і, нарешті, злом наркоманії є дуже інтенсивним, ibogaine може в кінцевому підсумку схвалений FDA. У той же час, ibogaine клініки в Сполучених Штатах за межами, хоча і в обмеженій кількості.

Що таке Ibogaine в майбутньому західного суспільства, особливо небезпеки зловживання наркотиками були близькі, особливо в центрі рівня геноциду в Сполучених Штатах,?

Мудрий чоловік сказав: “закурив свічку, ніж прокляття темряві, що краще”. Я знову почав, клініка, де я представив на конференції ibogaine за допомогою підготовлених помічників, це як свічка. Це моя Надія і мій план в найближчі роки, багато хто з цих свічок горить, так що ми бачимо, не можуть бачити звикання поведінки і неблагополучних соціального хаосу і особистих страждань і істотних поліпшень. Я шукаю людей, які активно беруть участь в обох клінічних і гроші для бізнесу.

Ibogaine сесії, я починаю клініку буде потрібно 5-7 днів (або більше), що проживають в розслабленому середовищі, і інтенсивне лікування, а також підтримку різних фізичних методів лікування і практиків на місцях, щоб забезпечити адекватне фінансування, масаж, Голковколюванням і трав’яні медицина, особливо в детоксикації організму і нервової системи, щоб розслабитися і залікувати. Персонал може включати в себе художники і поети, щоб допомогти ibogaine випускників Повторне підключення нових потужностей буде відроджений, і творчість. Крім того, існує необхідність стати командою лікарів і медсестер, щоб мати справу з залежністю довгострокових збитків в результаті яких-небудь проблем. У цьому кращому з можливих світів, адміністрація iboga ibogaine, а не синтетичний продукт. Коли люди покидають клініку, він чи вона будуть передані терапевти і назад підтримки системи. Така Клініка дасть кожній людині просто був найкращий шанс стати не тільки способом незалежністю і негативним, а також почав нове і краще життя. Кожен отримав повне лікування, викличе ланцюгову реакцію, яка допоможе зцілення інших людей і суспільства.

Очевидно, що таке повне лікування не є великим в найближчому майбутньому. З цієї причини майбутні потреби ibogaine, в тому числі і розвиток якісного синтезу, що значно знижує вартість, все більше людей досягне. Хоча люди все ще потрібно виходити за межі Сполучених Штатів прийняти це лікування, поки FDA схвалило придбання, моніторинг та підтримка лікування може бути зроблено на дому в громаді клініки